نمایش نتایج: از 1 به 2 از 2

موضوع: بهش پیام بدم یا نه

2251
  1. بالا | پست 1

عنوان کاربر
    کاربر انجمن
    شماره عضویت
    45975
    تشکـر
    0
    تشکر شده 0 بار در 0 پست
    میزان امتیاز
    0

بهش پیام بدم یا نه

با سلام
    من دختری 16
    ساله هستم و عاشق ی پسر 24

شده ام اونم به صورت مجازی همدیکر رو دیدیم اون خیلی خوشکله و میگه چت ما بی فلیده هست و اصلا وقت چت کردن باهات رو ندارم پیام نده ولی من همش می دادم ده تا پیام می نوشتم یک جواب میداد
    چهار روز پیش گفت من با کسی هستم میشه لطفا پیام ندی و کات کردم امشب یلداست دلم براش تنگ شده ایا بهش پیام بدم یا نه اون بهم چفت گفت خیلی بچه ای تازشم خودش روز اول درخواست کرد که اگه مب خوای با من باشی وات پیام بده منم دادم ولی اون اصلا هیچ حسی بهم نشون نداد

2. بالا | پست 2

عنوان کاربر
    مشاورکو یار
    شماره عضویت
    42184
    تشکـر
    380
    تشکر شده 17,518 بار در 3,264 پست
    میزان امتیاز
    19

پاسخ : بهش پیام بدم یا نه

نقل قول نوشته اصلی توسط Rezayi نمایش پست ها
    با سلام
    من دختری 16
    ساله هستم و عاشق ی پسر 24

شده ام اونم به صورت مجازی همدیکر رو دیدیم اون خیلی خوشکله و میگه چت ما بی فلیده هست و اصلا وقت چت کردن باهات رو ندارم پیام نده ولی من همش می دادم ده تا پیام می نوشتم یک جواب میداد
    چهار روز پیش گفت من با کسی هستم میشه لطفا پیام ندی و کات کردم امشب یلداست دلم براش تنگ شده ایا بهش پیام بدم یا نه اون بهم چفت گفت خیلی بچه ای تازشم خودش روز اول درخواست کرد که اگه مب خوای با من باشی وات پیام بده منم دادم ولی اون اصلا هیچ حسی بهم نشون نداد

بسم الله الرحمن الرحیم

سلام دوست عزیز .

درسن شما مبنای تصمیم گیری های نوجوان هیجانی و احساسی و درنتیجه زود گذر هستند . بنابراین به نوجوان ها پیشنهاد میشه که دراین سن از دوستی با جنس مخالف دوری کنند چون تنها باعث میشه انرژی و تمرکز زیادی رو در این رابطه ازدست بدن و زمینه وابستگی برای نوجوان فراهم میشه ( خصوصا دختر )
    بهتره با احترام به احساسات خودتون زمان آشنایی و ایجاد روابط با جنس مخالف رو به آینده واگذار کنین و در زمان فعلی برای آینده و رشد فردی خودتون وقت بزارین و از این روابط دوری کنید
    درمورد این آقا هم باید گفت ایشون تصمیم خودشون رو گرفتند و دیدگاه ایشون به شما و حقیقت سنی شما باعث شده شمارو به عنوان یک فرد نوجوان و کم تجربه مناسب برای دوستی نبینه.
    باید ازش دوری کنید وقتی از شما میخواد دور بمونید درغیر این صورت باعث سرشکستی و تجربه احساسات تلخ درخودتون خواهید شد
    اگر حس دلتنگی یا نیاز به اون پسر در شما زیاده و باعث میشه ذهن شما درگیر بشه ، پیشنهاد میکنم وارد پروسه مشاوره حضوری بشین تا از نظر سبک شخصیتی مورد بررسی و راهنمایی دقیق قرار بگیرید

اطلاعات موضوع

کاربرانی که در حال مشاهده این موضوع هستند

در حال حاضر 1 کاربر در حال مشاهده این موضوع است. (0 کاربران و 1 مهمان ها)